Tipy na zvýšenie návštevnosti

Vytvorenie zaujímavého obsahu

Založte si osobný alebo firemný blog a venujte sa v ňom témam, ktoré sú spojené s vašim zameraním. Pomáhajte ľuďom vyriešiť ich problémy, poukazujte na odborné novinky. Obsah musí zaujať.

Používanie sociálnych sietí

Vyberte si sociálnu sieť, ktorá zodpovedá vášmu zameraniu a získavajte nových návštevníkov prostredníctvom nich. Zdieľajte zaujímavé témy z webu a tvorte nový obsah, oboje priláka na váš web nových návštevníkov. 

Zapojiť sa do diskusií

Svoju web stránku môžete prezentovať aj vrámci rôznych diskusií. Nájdite si také, ktoré by mohli zaujímať vašich čitateľov či potenciálnych zákazníkov. Keď ľuďom poradíte a pomôžete vyriešiť ich problémy, získate ich dôveru a posilníte svoju pozíciu odborníka v danej oblasti. V konečnom dôsledku tak zvýšite i návštevnosť svojich stránok. 

Nezabudnite, že je ďaleko jednoduchšie udržať si súčasných návštevníkov webu, prípadne zákazníkov e-shopu ako získavať nových. Starajte sa preto tiež o potreby tých, ktorí už u vás boli. Bezhlavo sa hnať za zvýšením návštevnosti totiž nemá zmysel. Oveľa lepšie je návštevníci sa na to, aby boli ľudia spokojní. Potom vás budú radi odporúčať ďalej a reklamu budú robiť viac-menej za vás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *